Praktyczne zakładki indeksujące

W idealnym uporządkowaniu prac dzieci, dokumentów, zaznaczeniu cytatów w książkach czy interesującego przepisu w książce kucharskiej pomogą bardzo praktyczne zakładki indeksujące.

Różne kolory, dowolne kształty

Zakładki indeksujące to niewielkie, kolorowe znaczniki ułatwiające zaznaczenie ważnych informacji; mogą być z plastiku, papieru, a także z folii. Występują w wielu kolorach, kształtach i rozmiarach, a także, mają klej ułatwiający nalepienie danej zakładki w odpowiednim miejscu.

Karteczki samoprzylepne

Najczęściej spotykanymi zakładkami są tak zwane „karteczki samoprzylepne” wykonane z papieru. Są to niewielkie znaczniki sprzedawane w bloczkach, w których karteczki sklejone są do siebie wzdłuż jednego brzegu. Umieszczone bywają w przezroczystym plastikowym pojemniku, z którego łatwo jest wydobyć pojedyncza karteczkę. Klej umieszczony na karteczkach nie brudzi powierzchni, do której produkt jest przyklejony i nie traci swoich właściwości, nawet po kilkukrotnym użyciu.

Funkcjonalność zakładek indeksujących

Zakładki indeksujące plastikowe https://www.biurfan.pl/zakladki-indeksujace-cat-99 znakomicie nadają się do zaznaczenia potrzebnej strony w książce, ważnego dokumentu wśród innych razem umieszczonych w segregatorze czy w szufladzie-kartotece. Foliowe, wykonane są z grubej foli często z kolorowym nadrukiem, świetnie sprawdzą się jako zakładki do podręczników.

Produkty te są produkowane w wielu barwach, co ułatwi znakowanie, a później szukanie potrzebnych dokumentów. Na powierzchni zakładek znajduje się miejsce do umieszczenia notatki.