Czym są popularne misie szumisie?

Misie szumisie nazywane są także szumiącymi misiami. Obecnie stają się coraz bardziej popularne. Rodzice często sięgają po te akcesoria. Czym zatem są owe misie szumisie i dlaczego warto zdecydować się na ich zakup?

Szumiące misie

Narodziny dziecka potrafią sprawić, że życie rodziców ulega całkowitej zmianie. Konieczna jest tutaj zmiana przyzwyczajeń, gdyż opieka nad maluchem staje się najważniejsza. Obecnie w wielu sklepach można zakupić akcesoria, które ułatwiają rodzicom opiekę nad dziećmi. Wyróżnić można tutaj szumiące misie. Może warto wspomnieć kilka słów o twórcy tych produktów. Anna Skórzyńska, Polka wymyśliła i opatentowała tę zabawkę wtedy, gdy na świat przyszło jej dziecko. Gdy pojawił się problem z usypianiem malucha, postanowiła wymyślić na to sensowne rozwiązanie. Zaobserwowała ona, że podczas suszenia włosów dziecko usypiało. Okazało się, że szum działa na dzieci uspokajająco i fakt ten został też potwierdzony badaniami. Wtedy narodził się pomysł na stworzenie misiów szumisiów, które dostępne są w sprzedaży od 2015 roku i cieszą się ogromną popularnością.

Rodziny szumisiów

Miś szumiś to maskotka, która emituje szum usypiający. Skoro już wiadomo, jak powstała, to warto wspomnieć o tym, jakie misie można spotkać w sklepach. Wyróżnić można tutaj kilka rodzin misiów. Rodzina Słodziaków to misie, które wykonane są z niezwykle przyjemnego w dotyku materiału. Ich cechą rozpoznawczą jest niebieska chusta zawiązana na szyi. W skład rodzinki wchodzi tata, mama i córeczka. Rodzina Lalusiów składa się z rodziców i dwójki dzieci. Te misie są mniejsze i mają jasne ubarwienie. Ogromnym plusem tych produktów jest fakt, że można prać je w pralce w temperaturze około 40 stopni Celsjusza. Koniecznie trzeba jednak pamiętać o wyjęciu mechanizmu, który wytwarza szum. Droższe modele szumisiów posiadają dodatkowe funkcje. Jedną z nich jest czujnik snu. Mimo tego, że szum zostaje wyłączony, to zabawka sama uruchamia się i zaczyna szumieć, na przykład gdy dziecko zaczyna płakać. Wiele modeli szumisiów można także połączyć z aplikacją, jaka znajduje się w telefonie. Takie rozwiązanie umożliwia zdalne sterowanie misiem bez konieczności zaglądania do pokoju niemowlaka.

Zakup takich produktów może wiązać się z dość sporym wydatkiem, jednak misie te mogą okazać się naprawdę pomocne. W sklepie internetowym można znaleźć misie szumisie. Można je także zakupić w stacjonarnych sklepach z zabawkami. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni model misia i właściwie go zaprogramować oraz połączyć z telefonem.