Must have, w które powinna wyposażyć się przyszła mama

Ciąża to okres dla wielu rodziców, kiedy intensywnie zaczynają myśleć o tym, co trzeba kupić dla malucha. Wyprawka dla noworodka bywa nie lada wyzwaniem dla wielu przyszłych rodziców, ze względu na koszt i obszerność artykułów, które są niezbędne. Co powinno się w niej znaleźć? O to nasze wskazówki.

 1. Kosz Mojżesza
  Mamy twierdzą, iż ten gadżet sprawdza się w wielu sytuacjach, zawsze można mieć dziecko obok (np. podczas sprzątania w pokoju lub gotowania w kuchni). Dzięki kółkom można łatwo go przetransportować.
 2. Elektroniczna niania
  To jedna z najbardziej przydatnych rzeczy dla mam. Dzięki dobrej jakości dźwięku, dużym zasięgu – mamy czują się bezpiecznie, gdy maluszek jest w innym pokoju niż rodzic.
 3. Kokon
  Bardzo praktyczny. Daje maluchowi poczucie bezpieczeństwa oraz możliwość położenia malucha w każdym miejscu w wygodnej przestrzeni. Kokony są obecnie jednym na najmodniejszych dodatków.
 4. Przewijak i organizer na łóżeczko
  Te dwie rzeczy bardzo przydają się w pierwszych miesiącach, gdy rodzice chcą szybko, solidnie i bezpiecznie przebrać maluszka. Organizer na łóżeczko taki jak z tej oferty umożliwia trzymanie wszystkich niezbędnych rzeczy w jednym miejscu. Natomiast przewijak pozwala bezpiecznie i w wygodniej pozycji przebrać niemowlaka.
Organizer na łóżeczko z oferty Trilli.pl
 1. Kocyki
  Dzieci (szczególnie w pierwszych tygodniach życia) uwielbiają czuć ciepło i być otulone miękkimi, przyjemnymi kocykami. Warto posiadać minimum dwa takie egzemplarze. Obecny wybór na rynku jest tak duży, że łatwo skompletować piękny zestaw zarówno do łóżeczka jak i wózeczka.